Filtruoti pagal

Kaminai

Kaminas, leidžia kuro degimo metu išskiriamas dujas ar dūmus pašalinti iš patalpos.
Kiekvienam kūrenamam įrenginiui, kuris naudoja tiek kietą, tiek suskystintą kurą yra reikalingas atskiras dūmų nuvedimo kanalas – kaminas. Nuo to, kaip teisingai įrengtas ir iš kokių medžiagų pagamintas jūsų kaminas priklauso jūsų šildymo sistemos efektingumas ir saugumas. 

SCHIEDEL - Vokietijos įmonė, didžiausia ir moderniausia kaminų sistemų gamintoja Europoje. Būdama kaminų sistemų rinkos lyderė, įmonė siūlo pilną produktų paletę, kuri leidžia išspręsti įvairias kamino technines problemas. Įmonė Jums garantuoja aukščiausio lygio funkcionalumą ir saugumą pašalinant išmetamąsias dujas. Tai patvirtina suteikiama 30-ies metų garantija įmonės produkcijai. 

Kaminai

Kategorijos

  • SCHIEDEL kaminai
    Rondo Plus“ – tai trisluoksnė modulinė kaminų sistema. Ją sudaro aukščiausios rūšies 100% rūgštims atspari keramika, kuri išdegama aukštesnėje nei 1200 °C temperatūroje. Išorinė dalį sudaro palengvinto betono blokeliai su armavimo kanalais. Izoliacinė medžiaga – tai aukščiausios kokybės karščiui atspari mineralinė vata. Kaminas komplektuojamas su visais būtinais priedais, kad jį būtų paprasta surinkti ir funkcionalu eksploatuoti. <br /><br />Schiedel Absolut - unikalios technologijos kaminas, kurio kombinuoti blokeliai yra su integruota putų betono izoliacija, yra puikus sprendimas įrengiant kaminą energetiškai efektyviame name. Schiedel Absolut kaminų sistema, dėl ypač aukštos kokybės keraminio izostatinio vamzdžio, turi GW3 žymėjimą (sistema tinka visoms kuro rūšims : dujos, skystas kuras, kietas kuras), tai yra būtina renkantis žemos išmetamųjų dujų temperatūros įrenginius ir ypač granulėmis kūrenamus katilus.

Prekes prašome pasirinkti iš kategorijų, esančių viršuje

Arba įveskite prekės pavadinimą paieškos laukelyje