Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Filtruoti pagal

HANBUD modulinės plieno čerpės lakštai

Modulinės plieno čerpės, yra novatoriškas produktas, kuris vis dažniau pasirenkamas stogo dangai. Gerbėjų skaičius auga, nes vadinamasis modulis turi daug privalumų.

  • Produktas lengvai prieinamas mūsų prekybos vietose, nes nėra gaminamas pagal individualius stogo matmenis, tik atliekama serijinė gamyba.
  • Lengvas transportavimas, kuriam nereikia specialios įrangos pakrovimui ir iškrovimui, nes metalinė stogo danga yra supakuota ant EURO padėklų. Jis netgi telpa į mažesnį mikroautobusą, o keletą trūkstamų lapų galima vežti lengvu automobiliu.
  • Montavimas yra itin greitas ir ypač efektyvus, nes lakštai yra maži ir todėl lengvi. Tokiam stogui uždėti reikia tik dviejų žmonių.
  • Tai yra taupus produktas, kadangi sumontavus nelieka daug atliekų.
HANBUD modulinės plieno čerpės lakštai

Subkategorijos

HANBUD modulinės plieno čerpės lakštai

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

HANBUD RETTO

Nauja klasikinė forma! Rafinuotumas, kiekviename centimetre, džiugina savo forma. Šiuolaikiškos „Retto“ plieno čerpės imituoja...

HANBUD MODERNO

Modulinės plieno čerpės „Moderno“ – modernus sprendimas tiems, kas vertina patogumą ir solidumą. Šio modelio gamyboje naudojame geriausias dangas, kurioms suteikiama net iki 30 metų garantiją. Šis sprendimas siūlomas atsižvelgus į rinkos poreikius – ieškoma lengvai gabenamų ir montuojamų medžiagų. Tokio modelio plieno čerpės puikiai tinka ir paprastiems dvišlaičiams, ir sudėtingesniems keturšlaičiams stogams. Mūsų siūlomas modulinių plieno čerpių „Moderno“ modelis idealiai tinka ir tradicinio, ir modernaus architektūros stilius statiniams, užtikrina puikų stogo vaizdą, nes atkartoja keramines čerpes.

* Moderno kaina nurodoma už 1 lakštą (1 lakšto naudingas plotas yra 0,805 m2).

Dėl kainų kreiptis į vadybininką.

Viso pristatymas: Nemokama

HANBUD RETTO

Nauja klasikinė forma! Rafinuotumas, kiekviename centimetre, džiugina savo forma. Šiuolaikiškos „Retto“ plieno čerpės imituoja tradicines keramines stogo čerpes. Tai yra pasiūlymas klasikos gerbėjams. „Retto“ modulinė stogo čerpė yra novatoriškas sprendimas klientui, vertinančiam patogumą ir patikimumą. Mes naudojame geriausias šio modelio dangas, kurių garantija yra iki 30 metų. Šis plieninių stogo čerpių modelis puikiai tinka tiek ant paprastų dvišlaičių stogų, tiek prie pažangių daugiašlaičių stogų. Siūlomas modulinis plieno čerpių modelis puikiai dera su šiuolaikinėmis architektūrinėmis stilizacijomis ir užtikrina nepriekaištingą stogo išvaizdą ilgus metus

* RETTO kaina nurodoma už 1 lakštą (1 lakšto naudingas plotas yra 0,77m2).

Dėl kainų kreiptis į vadybininką.

Viso pristatymas: Nemokama