Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

pro clima intello plus garo izolaicinė plėvelė
  • pro clima intello plus garo izolaicinė plėvelė
  • pro clima intello plus savybės

PRO CLIMA INTELLO PLUS ARMUOTA

106,00 EUR
100,70 EUR Sutaupote 5%
Nuo 100,70 EUR iki 484,51 EUR
Su mokesčiais

Pro clima ly­deri­auja gam­in­ant ir to­bulin­ant in­telektu­ali­as garą ir šilumą izoli­uo­jančias plėveles šilumą izoli­uo­jančioms kon­struk­ci­joms. Bendradar­bi­aud­ami ir be­sid­alind­ami patir­timi su part­neri­ais, pro clima inžinieri­ai kartu su mar­ketingo ir par­davimų spe­cialis­tais, ieško geri­ausių spren­dimų kur­i­ant garą ir šilumą izoli­uo­jančias sis­tem­as medžiui ir metalui. Pro clima sis­temos garantuoja visišką oro nepralaidumą ir efek­tyvų drėgmės valdymą bei in­telektu­alią garo izo­liaciją. (taip pat naudojant spe­ciali­us klijus bei lipni­as juos­tas). Neat­skiri­ama Pro clima sis­temų dal­is yra spe­cialūs kli­jai bei lipnios ju­os­tos.

Kiekis
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

Intelektuali oro ir garo izoliacinė membrana aktyviam drėgmės valdymui, ypač didelė nuo drėgmės kintanti difuzinė geba, maksimaliai apsaugo statybine konstrukcijas nuo nenumatyto drėgmės poveikio. Vidaus izoliacijai. Sustiprinta su flizelinu.

Aukšto funkcionalumo garo ir oro izoliacijos plėvelė vėdinamoms ir nevėdinamoms stogo ir sienų konstrukcijoms pagal DIN 4108, SIA 180 ir ÖNorm B8110-2.

Pro clima INTELLO yra ypač didelės nuo drėgmės kintančios difuzinės gebos garo izoliacinė plėvelė, kuri yra veiksminga visose klimato zonose. Tokiu būdu ji maksimaliai apsaugo šilumos izoliacijos konstrukcija

NAUDOJIMAS:

Pro clima INTELLO gali būti derinama su įvairiomis šilumos izoliacinėmis medžiagomis demblių bei plokščių pavidalu. Plėveles galima kloti tiek išilgai, tiek skersai nešančlųjų konstrukcijų (maks. tarpai 100 cm). Jeigu klojama išilgai, plėvelės persidengimas turi būti ant kostrukcijos medinės dalies. Klojant reikia atkreipti dėmes į tai, kad vėlesnis sandarinimas lipniomis juostomis gali būti atliekamas tik ant plėvelės lygiosios pusės. Plėvelė tvirtinama kabėmis mks. 10- 15 cm atstumu. Izoliacinės medžiagos bei plėvelės klojimo darbai turi būti atliekami nedelsiant vienas paskui kitą. Dėl statybos darbų patalpoje susidariusi drėgmė turėtų būti visuomet greitai pašalinama, vėdinant atidarius langus. Žiemą reikia naudoti šildytuvą.

10092

Charakteristikos

Plėvelės rūšis
Mikroporinė plėvelė
Paviršiaus masė
110g/m2
Kiekis rulone
75 m2
Vandens garų laidumo savybės (sd)
0.25 iki 10 m ir daugiau
Degumo klasė
E
Lipnus kraštas
Ne
Pristatymo terminas 2-12 d.d priklausomai nuo prekės matmenų ir savybių. Dėl atsiėmimo adresu Mildos g. 4 Vilnius, kreiptis į vadybininką.
Paveikslėlis Rulono plotis Rulono ilgis Kaina Į krepšelį
1,5 m 20 m 106,00 EUR 100,70 EUR
1,5 m 50 m 255,01 EUR 242,26 EUR
3 m 50 m 510,02 EUR 484,51 EUR
add_shopping_cartĮ krepšelį

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

INTELLO INTELLO
  • -5%
  • Sumažinta kaina

PRO CLIMA INTELLO

95,18 EUR 100,19 EUR
Nuo 95,18 EUR iki 455,20 EUR
Pro clima ly­deri­auja gam­in­ant ir to­bulin­ant in­telektu­ali­as garą ir...