Užpildykite formą arba skambinkite numeriu +37060682448

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Nepavyko išsiųsti žinutės...

classic stogo danga
  • classic stogo danga
  • balexmetal classic stogo danga
  • balexmetal classic stogo danga tamsi pilka
  • balexmetal classic stogo dangos profilis

BALEXMETAL CLASSIC

7,68 EUR
Nuo 7,68 EUR iki 9,08 EUR
Su mokesčiais

BALEXMETAL vienas iš didžiausių gamintojų Lenkijoje, gaminančių statybines medžiagas iš plieno. Siūlome komplektiškus sprendimus ir sistemas, skirtas gyvenamųjų būstų, firmų ir žemės ūkio objektų statybai. Sėkmingai veikiame rinkoje dėl taikomų šiuolaikiškų technologinių sprendimų ir aukštos kvalifikacijos personalo, kokybės kontrolės kiekviename gamybos etape, taip pat dėl palankių kainų.

Skardos storis
Padengimas
SPALVA
Užklausti Dėl Prekės
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

Stogų plokštė su užlanku ELEGANT – tai gaminys, sujungiantis tradicijas ir šiuolaikiškumą. Stogų dangos su stačiais užlankais yra sprendimas, daug metų taikomas statyboje. Tokios dangos puikiai atrodo ant šiuolaikinės architektūros pastatų, sakralinių objektų ir labai gerai tinka renovuojant paminklinius objektus.

Stogų plokštė su užlanku ELEGANT – tai ekonomiškas, ilgalaikis ir universalus sprendimas. Ją galima naudoti esant net labai mažai stogo nuosvyrai (mažiausiai 14%) ir tada, kai stogo konstrukcija yra labai sudėtinga. Puikiai tinka bet kokiomis klimato sąlygomis. Nereikia naudoti brangių stogo konstrukcijos elementų kaip alternatyvių, sunkesnių stogo dangų atveju.

Stogų plokštė su užlanku ELEGANT – tai laikui nepavaldus Jūsų stogo stilius, o kartu – ir maža kaina. Didelis profiliavimo pasirinkimas, išskirtinis titano ir cinko junginys, plieninė skarda su įvairių spalvų organinėmis dangomis lemia nepakartojamą ir išskirtinę Jūsų namo išvaizdą.

dang_bal_classic

Charakteristikos

Profilio aukštis
38 mm
Naudingas plotis
490 mm
Maksimalus ilgis
7000 mm
Minimalus ilgis
800 mm
Minimalus nuolydis
Pristatymas iki 10 d.d. Pristatymo kaina 70Eur.
Product Options
SPALVA
Padengimas
Skardos storis
  
  Kiekis:

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: