Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Užpildykite formą arba skambinkite numeriu +37060682448

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Nepavyko išsiųsti žinutės...

Hoffman klinkeris
  • Hoffman klinkeris
  • Hoffman klinkeris kampas

Hoffman klinkeris

Keramikiniai dekoratyviniai elemnetai netūrėtų būti skriti tik stogui. Fasado plytelės yra puikus interjero priedas, o kartu su stogo čerpėmis sudaro unikalų ir harmoningą namų išorės dizainą.

Jose slypi grožis ir aukšta kokybė.  Šiandien jos sujungia geriausias žaliavas ir dabartines technologijas.

Užklausti Dėl Prekės
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje LietuvojeVietos magija
-  „Heritage“  gaminamos toje pačioje plytinėje, kuri veikė ir prieš 120 metų. Iš čia atbunda į užmarštį paskandintos tradicijos, kokybė, meistriškumas ir atsidavimas darbui. Būtent čia gimsta aukštos kokybės degintos čerpės ir plytelės, kviečiančios prisiminti ir iš naujo atrasti pamirštą tradicinę architektūrą.

Tradicijų galia -   gamyboje vadovaujamasi tomis pačiomis senomis taisyklėmis: be galo vetinamas žmonių rankų darbas, kruopštumas, idealiai išmanomas gamybos procesas, kuriame nėra vietos skubėjimui.

Žmonių aistra - visi gamybos etapai yra vykdomi rankomis. Tai reikalauja išskirtinės patirties ir aistros kurti. Būtent rankų darbas ir kruopštumas daro šias „Heritage“ produkciją  tokią įpatingą.

Hoffman_klinkeris

Charakteristikos

Kiekis pakuotėje
800 vnt.
Pakuotės svoris
480 kg.
Matmenys (mm)
250 x 65 x15
Masė
0,6 kg.
Pristatymas iki 60 d.d. pristatymo kaina derinama individualiai