Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Užpildykite formą arba skambinkite numeriu +37060682448

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Nepavyko išsiųsti žinutės...

Heritage koklinės krosnys
  • Heritage koklinės krosnys
  • Heritage koklinės krosnys namams
  • Heritage tradicinės koklinės krosnys
  • Heritage kokliai
  • Heritage koklinės krosnys modeliai

Heritage koklinės krosnys

Šiltas senų gerų laikų prisiminimas – senoji krosnelės išvaizda ir efektyvi šildymo technologija yra atkurta Ostšešuvo plytų gamykloje, kurioje iš kartos į kartą gaminama architektūrinė keramika. „Heritage“ gamyklos koklinės krosnelės yra tikrų keramikos aistruolių darbas. Žmogaus rankų darbas, į kurį įdėta daug širdies, suteikia kiekvienai krosnelei išskirtinumo. Amatininkų ir menininkų bendradarbiavimas prisidėjo prie nepaprasto grožio kūrimo. Sugrįžimas į auksinę šamotinių plytelių erą kviečia jus priartėti prie lėtos to laiko tėkmės.

Užklausti Dėl Prekės
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje LietuvojeĮrengus koklinę krosnelę, jūsų darbo kambarys, valgomasis, biblioteka ir net miegamasis įgaus naują estetinę išvaizdą. Tai orginalus amatininkų darbo kūrinys, kuris skleidžia šilumą ne tik savo liepsna. Bus pasirūpinta kiekviena krosnelės detale – nuo kiekvieno koklio projektavimo iki pagaminimo. Krosnelės viršutinio lygmens ventilaicijos angos iškirptos pagal XIX amžiaus estetinius trafaretus, siejamos su oragninėmis formomis.

Krosnelės yra lengvai montuojamos kiekviename interjere. Siūlomos keturios pagrindinės krosnelių formos, taip pat papildomos paslaugos.

heritage_koklines_krosnys

Charakteristikos

Matmenys (mm)
1000 x 730 x 520
Masė
200 kg.
Pakrovimas medžiu
3-5 kg.
išsaugoma šilumos energija kWh
20
Šildymo galia iki 12 val. kW
2
Pristatymas iki 60 d.d. pristatymo kaina derinama individualiai

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: