Užpildykite formą arba skambinkite numeriu +37060682448

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Nepavyko išsiųsti žinutės...

Ruukki stogo danga
  • Ruukki stogo danga
  • Ruukki monterrey stogo danga
  • Rannila stogo danga
  • ruukki feb stogo danga
  • Ruukki monterrey stogo danga

RUUKKI MONTERREY

6,70 EUR
Nuo 6,70 EUR iki 14,52 EUR
Su mokesčiais

Vienas populiariausių stogo dangos profilių Ruukki Monterrey - nuo šiol ženkliai patobulintas! Jo bangos tapo šiek tiek aukštesnės, išraiškingesnės, o priekinio krašto užbaigimui naudojama Ruukki FEB Forma® technologija.Ruukki FEB Forma® - tai unikali, patentuota priekinio krašto užlenkimo technologija, suteikianti išraiškingesnio, vizualiai labiau išbaigto stogo vaizdą. Užapvalintais kraštais, be matomų aštrių briaunų stogo danga atrodo gerokai storesnė, yra tvirtesnė ir saugesnė. Skardos lakšto nupjautasis kraštas visuomet yra užlenktas į vidų, apsaugotas nuo tiesioginio atmosferos poveikio, o tai gerokai sumažina galimybes atsirasti korozijai, padidėja viso stogo ilgaamžiškumas.

Skardos storis
RUUKKI GARANTIJA
Padengimas
Perkamas kiekis
SPALVA
Užklausti Dėl Prekės
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

Ruukki yra vienintelė kompanija, kuri valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą tvirtą plieną S280GD, padengtą ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų, pvz. Cr6.

Monterrey® stogo dangos profilis buvo pristatytas dar 1981 m. Metams bėgant rinkoje atsirado daugybė šio profilio kopijų, kokybe ir ilgaamžiškumu labai atsiliekančių nuo originalaus Monterrey, būkite atsargūs! Visuomet reikalaukite kokybę pagrindžiančio dokumento, garantinės knygelės.

Ruukki FEB Forma® lakštas apačioje pagal bangas yra užlenktas į vidinę pusę, t. y. užsibaigia ne tiesia linija, o išraiškingomis bangomis, todėl padidėja stogo ilgaamžiškumas, danga atrodo gerokai storesnė, yra tvirtesnė ir saugesnė.

Yra galimybė pagaminti iki 8 metrų ilgio Monterrey FEB Forma profilio lakštus!

Ruukki lietaus nuvedimo sistema gaminama iš tvirtos, 0,6 mm skardos, iš vidaus ir išorės padengta atspariausia atmosferos poveikiui danga. Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją (dangą, lietaus nuvedimo sistemą, stogo saugos elementus) užtikrinamas stogo sandarumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.

TS44-350-1100

Charakteristikos

Kokybės klasė
RUUKKI 30, RUUKKI 40 arba RUUKKI 50
Profilio aukštis
44 mm
Bangos ilgis
350 mm
Naudingas plotis
1100 mm
Bendras plotis
1180 mm
Maksimalus ilgis
8000 mm
Minimalus ilgis
800 mm
Minimalus nuolydis
14°
Rekomenduojamas atstumas tarp grebėstų
350 mm
Prekių pristatymas iki 10 d.d. pristatymo kaina 70 eur. kaina gali būti derinama atskirai, priklausomai nuo užsakymo vertės

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: