PRO CLIMA aktyvios garo izoliacinės plėvelės

Pro clima garo izoliacinės plėvelės efektyviai šalina garus, priklausomai nuo temperatūros ir drėmės plėvelės, gali reguliuoti praleidžiamų garų kiekį.
PRO CLIMA aktyvios garo izoliacinės plėvelės

Subkategorijos

PRO CLIMA aktyvios garo izoliacinės plėvelės

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

pro clima intello plus garo izolaicinė plėvelė pro clima intello plus garo izolaicinė plėvelė
  • -15%
  • Sumažinta kaina

PRO CLIMA INTELLO PLUS ARMUOTA

Pro clima ly­deri­auja gam­in­ant ir to­bulin­ant in­telektu­ali­as garą ir šilumą izoli­uo­jančias plėveles šilumą izoli­uo­jančioms kon­struk­ci­joms. Bendradar­bi­aud­ami ir be­sid­alind­ami patir­timi su part­neri­ais, pro clima inžinieri­ai kartu su mar­ketingo ir par­davimų spe­cialis­tais, ieško geri­ausių spren­dimų kur­i­ant garą ir šilumą izoli­uo­jančias sis­tem­as medžiui ir metalui. Pro clima sis­temos garantuoja visišką oro nepralaidumą ir efek­tyvų drėgmės valdymą bei in­telektu­alią garo izo­liaciją. (taip pat naudojant spe­ciali­us klijus bei lipni­as juos­tas). Neat­skiri­ama Pro clima sis­temų dal­is yra spe­cialūs kli­jai bei lipnios ju­os­tos.

-3
273,84 EUR 322,16 EUR
273,84 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

DASATOP garų kontrolės plėvelė DASATOP garų kontrolės plėvelė
  • -15%
  • Sumažinta kaina

PRO CLIMA DASATOP garų kontrolės plėvelė

Pagal DIN 4108 tinkama kaip apatinė r tarpinė garo izoliacija ir hermetiška membrana, skirta visoms konstrukcijoms, turinčioms difuzijai pralaidžią viršutinę membraną  (pvz., PROCLIMA SOLITEX). Tinka naudoti kartu su medžio plaušo plokštėmis ir MDF plokštėmis ar kitomis difuzijai pralaidžiomis stogo šiltinimo sistemomis.

201,33 EUR 236,86 EUR

Viso pristatymas: Nemokama