Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Tvirtinimo elementai

Tvirtinimo elementai skirti stogo dangos tvirtinimui prie konstrukcijos, stogo lankštų sujungimui ar stogo priedų, ar elementų montavimui.
Tvirtinimo elementai

Subkategorijos

RUUKKI  tvirtinimo elementai
RUUKKI tvirtinimo elementai
Gunnebo tvirtinimo elementai
Gunnebo tvirtinimo elementai

Tvirtinimo elementai

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Ruukki magnetinė galvutė LP Torx sraigtams

Magnetinis antgalio laikiklis sukurtas specialiai „Ruukki LP“ sraigtams. Sukami sraigtai laikosi tvirtai, net jei dirbate nepatogiose ar sunkiai pasiekiamose vietose. Pakuotėje yra žvaigždinė galvutė „Torx“ taip pat komplektuojamos penkios papildomomis galvutės.

-1
17,24 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Gunnebo sraigtai į metalą 4,8 x 19 (250vnt.)

Gunnebo sraigtai yra tvirti ir patikimi, platus splavų pasirinkimas leidžia rasti sraitus pagal kiekvieno poreikį. Šie sraigtai yra skirti plieninių stogo lakštų sujungimui tarpusavyje, taipa pat yra naudojami fasado plokščių, tvirtinimui prie metalinių profilių. Papildoma guminė tarpinė apsaugo nuo vandens pratekėjimo, suteikia gerą hidroizoliaciją.
15,00 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Gunnebo sraigtai į medį 4,8 x 28 (250vnt.)

Gunnebo sraigtai yra tvirti ir patikimi, platus splavų pasirinkimas leidžia rasti sraitus pagal kiekvieno poreikį. Šie sraigtai yra skirti plieninių stogo lakštų tvirtinimui prie medinės stogo konstrukcijos (grebėstų), taip pat yra naudojami įvairaus tipo fasado plokščių, tvirtinimui prie medinio karkaso. Papildoma guminė tarpinė apsaugo nuo vandens pratekėjimo, suteikia gerą hidroizoliaciją.
15,00 EUR

Viso pristatymas: Nemokama