Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Naujos prekės

Stogo danga Stogo danga
  • Nauja

RUUKKI Classic C/D

16,32 EUR
Nuo 16,32 EUR iki 21,33 EUR
Išskirtinis „Ruukki Classic“ profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio...
Corotop Blue 140 du lipnūs...
  • -25%
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

Corotop Blue 140 du lipnūs kraštai

Trijų sluoksnių garams pralaidi su dviem lipniais kraštais Corotop Blue 140 stogo difuzinė plėvelė yra itin atspari mechaniniams pažeidimams ir išoriniams veiksniams, įskaitant ultravioletinius saulės spindulius ir aukštą temperatūrą. Plėvelė pasižymi dideliu patvarumu, todėl suteikia papildomą saugumą stogo dengimo metu. Corotop Blue 140 techninės savybės yra aukštesnės nei daugelio tos pačios klasės plėvelių.
94,38 EUR 125,84 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Ruukki Frigge stogo danga (0,83 m2/vnt.)

frigge stogo dangos spalvosTai moderni, modulinė stogo danga, parduodama nedideliais, 1213 x 720 mm, paruoštais montavimui lakštais. Ruukki Frigge atkartoja neaukštas, lygesnes čerpes. Modulinius lakštus lengviau transportuoti, užkelti ant stogo ir sumontuoti.


Moduliniai lakštai, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų.

* Frigge kaina nurodoma už 1 lakštą (1 lakšto naudingas plotas yra 0,83 m2).

12,64 EUR
Nuo 12,64 EUR iki 19,60 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

RUUKKI Classic C/D

Stogo dangos spalvos

Išskirtinis „Ruukki Classic“ profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams. Classic profilis – tai gražus, plokščias paviršius. Užlenkta priekinė briauna padidina stogo ilgaamžiškumą.

16,32 EUR
Nuo 16,32 EUR iki 21,33 EUR

Viso pristatymas: Nemokama