Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

Skardos storis

Skardos storis

Maksimalus ilgis

Maksimalus ilgis

RUUKKI ČERPINIAI PROFILIAI

Šio profilio stogo danga atkartoja klasikinės čerpės išvaizdą, tačiau danga yra lengvesnė, geičiau ir paprasčiau montuojama.
RUUKKI ČERPINIAI PROFILIAI

Subkategorijos

RUUKKI ČERPINIAI PROFILIAI

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

RUUKKI FINNERA

7,95 EUR
Nuo 7,95 EUR iki 10,84 EUR
Modulinė čerpinė stogo danga Finnera parduodama nedideliais, paruoštais montavimui lakštais. Šios konstrukcijos stogas bus ne...

RUUKKI ADAMANTE

8,95 EUR
Nuo 8,95 EUR iki 16,61 EUR
Adamante - sukurtas visiems, ieškantiems išskirtinio stiliaus. Unikalus, išraiškingesnis, labiau žaidžiantis su šešėliais...

RUUKKI MONTERREY

6,70 EUR
Nuo 6,70 EUR iki 14,52 EUR
Vienas populiariausių stogo dangos profilių Ruukki Monterrey - nuo šiol ženkliai patobulintas! Jo bangos tapo šiek tiek...

RUUKKI FINNERA

Modulinė čerpinė stogo danga Finnera parduodama nedideliais, paruoštais montavimui lakštais. Šios konstrukcijos stogas bus ne tik gražus, bet ir labai patvarus bei praktiškas. Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos atsparumą įvairiomis oro sąlygomis, tokią dangą sumontavus nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodys vientisas.

* Finnera kaina nurodoma už 1 lakštą (1 lakšto naudingas plotas yra 0,75 m2).

7,95 EUR
Nuo 7,95 EUR iki 10,84 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

RUUKKI ADAMANTE

Adamante - sukurtas visiems, ieškantiems išskirtinio stiliaus. Unikalus, išraiškingesnis, labiau žaidžiantis su šešėliais profilio raštas ir Ruukki 50 Plus kokybės klasės matinis padengimas atrodo itin solidžiai. Nors Adamante puikiai dera su daugeliu architektūros stilių, dažniausiai šią dangą renkasi mėgstantys drąsų, šiuolaikišką dizainą.

Yra galimybė rinktis Ruukki 50 Plus arba Ruukki 30 kokybės klasių stogo dangą Adamante.

8,95 EUR
Nuo 8,95 EUR iki 16,61 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

RUUKKI MONTERREY

Vienas populiariausių stogo dangos profilių Ruukki Monterrey - nuo šiol ženkliai patobulintas! Jo bangos tapo šiek tiek aukštesnės, išraiškingesnės, o priekinio krašto užbaigimui naudojama Ruukki FEB Forma® technologija.Ruukki FEB Forma® - tai unikali, patentuota priekinio krašto užlenkimo technologija, suteikianti išraiškingesnio, vizualiai labiau išbaigto stogo vaizdą. Užapvalintais kraštais, be matomų aštrių briaunų stogo danga atrodo gerokai storesnė, yra tvirtesnė ir saugesnė. Skardos lakšto nupjautasis kraštas visuomet yra užlenktas į vidų, apsaugotas nuo tiesioginio atmosferos poveikio, o tai gerokai sumažina galimybes atsirasti korozijai, padidėja viso stogo ilgaamžiškumas.

6,70 EUR
Nuo 6,70 EUR iki 14,52 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Ruukki Hyygge stogo danga (0,341 m2/vnt.)

Ruukki Hyygge yra novatoriška plieninė stogo danga, dėl savo minimalistinės išvaizdos ir elegantiškos lakštų formos idealiai atitinkanti šiuolaikinę architektūrą.

Danga yra dviejų variantų – su vertikaliais grioveliais ir be jų, todėl galima sudėti tris skirtingus stogo raštus. Specialiai suprojektuota originali "click" jungimo sistema užtikrina puikų estetinį stogo vaizdą, sandarumą ir ilgaamžiškumą. Ruukki® Hyygge kartu su specialiais stogo saugos elementais ir ventiliacijos produktais – tai išbaigtas stogo sprendimas.

64,60 EUR
Nuo 6,66 EUR iki 180,17 EUR

Viso pristatymas: Nemokama