MDM stogo plėvelės

Naujoje kompanijos gamykloje, šiuolaikinių pažangių technologijų dėka gaminama produkcija pasižymi geriausiomis techninėmis ir eksploatacinėmis savybėmis, todėl dalis produktų gavo tarptautinius kokybės sertifikatus: BBA – Didžiojoje Britanijoje, CSTB – Prancūzijoje, ZVDH – Vokietijoje.

MDM stogo plėvelės

Subkategorijos

MDM stogo plėvelės

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

MDM VENTIA BRONZE 130 T

Naujos kartos difuzinė plėvelė Ventia Bronze -130 tai trijų sluoksnių, lipniu kraštu, kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui. Plėvelė visiškai nelaidi vandeniui ir vėjui, bet praleidžia vandens garus. Klojama tiesiai ant apšiltinimo medžiagos.

61,71 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

MDM VENTIA GOLD 150 T

Naujos kartos difuzinė plėvelė Ventia Gold -150 tai trijų sluoksnių, lipniu kraštu, kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui. Plėvelė visiškai nelaidi vandeniui ir vėjui, bet praleidžia vandens garus. Klojama tiesiai ant apšiltinimo medžiagos.

-1
87,32 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

MDM VENTIA TITANIUM 180 T

Trijų sluoksnių premium serijos 180gr. m2 tankumo difuzinė membrana naudojama stogų ir fasadų dengimui. Pastovios gamybos priežiūros ir kokybės kontrolės dėka membrana atitinka aukščiausius Europos Sąjungos kokybės ir saugos reikalavimus, gavo tarptautinius ZVDH ( Vokietijos stogdengių instituto sertifikatas). Ši unikali membrana yra itin atspari mechaniniams poveikiams. Padidinto funkcinio sluoksnio storis šia membraną daro ypatingai atsparia UV spinduliams mažiausiai 3 mėn.

-8
117,98 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

MDM Ventia NEO

Mdm® Ventia NEO membranos šerdis, išbandyta labai saulėtos Floridos sąlygomis, tai  ultra moderni termoplastinio poliuretano - DAXALL ® plėvelė, kuri labai atspari: žalingiems UV spinduliams (priimtinas poveikis iki 6 mėnesių) ir ekstremaliai aukštos temperatūros (iki 120°C) poveikiui. Technologiškai pažangi TPU plėvelė užtikrina itin didelį membranos atsparumą mechaniniam pažeidimui (tempimui ir plyšimui), kuris teigiamai veikia stogdengių saugumą ir darbo laiką. Dėl savo lankstumo, membrana puikiai priglunda prie pagrindo - ji lengvai suformuojama krepšiuose ir stogo kampuose.

150,00 EUR

Viso pristatymas: Nemokama