Filtruoti pagal

Rothoblaas stogo plėvelės

Rothoblaas yra daugianacionalinė Italijos įmonė, kurios šaknys yra Alpių regione; pirmaujanti aukštųjų technologijų sprendimų kūrėja ir tiekėja visiems statybų sektoriuje dirbantiems asmenims.Visada ieškant sprendimų, kaip pagerinti sektorių, šiandien Rothoblaas yra viena iš pirmaujančių įmonių visame pasaulyje, kurianti produktus ir paslaugas,ir toliau eksportuoja praktinę patirtį iš Italijos Alpių širdyje pasauliui.
Rothoblaas

Subkategorijos

Rothoblaas stogo plėvelės

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Traspir 145 TT
  • -15%
  • Sumažinta kaina

HOLZ TECHNIC Traspir House 150 lipniais kraštais

HOLZ TECHNIC Traspir House 150 TT stogo plėvelė tinka visų tipų šlaitiniams stogams. Tai yra difuzinė plėvelė kurios vienalytis ištisinis sluoksnis puikiai apsaugo nuo vandens patekimo į konstrukciją, nuo besikeičiančių oro salygų šaltos žiemos, karštos vasaros, bei puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos.
129,99 EUR 152,93 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Traspir 145 TT
  • -15%
  • Sumažinta kaina

HOLZ TECHNIC Traspir House 200 lipniais kraštais

HOLZ TECHNIC Traspir House 200 TT stogo plėvelė tinka visų tipų šlaitiniams stogams. Tai yra difuzinė plėvelė kurios vienalytis ištisinis sluoksnis puikiai apsaugo nuo vandens patekimo į konstrukciją, nuo besikeičiančių oro salygų šaltos žiemos, karštos vasaros, bei puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos.
159,99 EUR 188,22 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Traspir 145 TT
  • -15%
  • Sumažinta kaina

HOLZ TECHNIC Traspir House 190 MONOLITINĖ lipniais kraštais

HOLZ TECHNIC Traspir House 190 TT MONOLITINĖ stogo plėvelė tinka visų tipų šlaitiniams stogams. Tai yra monolitinė ( ilgaamžė ) difuzinė plėvelė kurios vienalytis ištisinis sluoksnis puikiai apsaugo nuo vandens patekimo į konstrukciją, nuo besikeičiančių oro salygų šaltos žiemos , karštos vasaros, bei puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos.
-3
189,99 EUR 223,52 EUR

Viso pristatymas: Nemokama