Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Filtruoti pagal

Rothoblaas stogo plėvelės

Rothoblaas yra daugianacionalinė Italijos įmonė, kurios šaknys yra Alpių regione; pirmaujanti aukštųjų technologijų sprendimų kūrėja ir tiekėja visiems statybų sektoriuje dirbantiems asmenims.Visada ieškant sprendimų, kaip pagerinti sektorių, šiandien Rothoblaas yra viena iš pirmaujančių įmonių visame pasaulyje, kurianti produktus ir paslaugas,ir toliau eksportuoja praktinę patirtį iš Italijos Alpių širdyje pasauliui.
Rothoblaas

Subkategorijos

Rothoblaas stogo plėvelės

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Traspir 145 TT
  • -15%
  • Sumažinta kaina

Rothoblaas Traspir House 145 lipniais kraštais MONOLITINĖ

Rothoblaas Traspir House 145 TT stogo plėvelė tinka visų tipu šlaitiniams stogams. Tai yra monolitinė ( ilgaamžė ) difuzinė plėvelė kurios apsauginiai sluoksniai puikiai apsaugo nuo besikeičiančių oro salygų ( šaltos žiemos , karštos vasaros )  o per viduri esantis aktyvus sluoksnis puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos. Suteikiama 10 metų garantija gaminio brokui ( jeigu plėvelėje 10 metų laikotarpyje bus aptiktas brokas, pratekėjimas ar panašiai, gamintoja įsipaireiguoja pakeistį visą plėvelę kartu su stogo danga ) ir suteikiama ilgaamžiškumo garantija net iki 70 metų.
150,00 EUR 176,47 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Traspir 145 TT
  • -15%
  • Sumažinta kaina

Rothoblaas Traspir House 190 lipniais kraštais MONOLITINĖ

Rothoblaas Traspir House 190 TT stogo plėvelė tinka visų tipu šlaitiniams stogams. Tai yra monolitinė ( ilgaamžė ) difuzinė plėvelė kurios apsauginiai sluoksniai puikiai apsaugo nuo besikeičiančių oro salygų ( šaltos žiemos , karštos vasaros )  o per viduri esantis aktyvus sluoksnis puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos. Suteikiama 10 metų garantija gaminio brokui ( jeigu plėvelėje 10 metų laikotarpyje bus aptiktas brokas, pratekėjimas ar panašiai, gamintoja įsipaireiguoja pakeistį visą plėvelę kartu su stogo danga ) ir suteikiama ilgaamžiškumo garantija net iki 70 metų.
190,00 EUR 223,53 EUR

Viso pristatymas: Nemokama