Filtruoti pagal

Bituminės čerpelės

lgaamžiškumas yra viena iš priežasčių moderniam statytojui pasirinkti bitumines čerpeles. Prie ilgaamžiškumo pridėkime puikią naujųjų bituminių čerpelių išvaizdą, montavimo ir priežiūros paprastumą, protingą kainą – ir sprendimą priimti nebus sunku!!!
Bituminės čerpelės

Subkategorijos

KATEPAL bituminės čerpelės
KATEPAL bituminės čerpelės

Bituminės čerpelės

Rasta 7 prekės(-ių).

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

KATEPAL Ambient bituminės čerpelės (pok. 2,18m2)

Ambient – 2014 metų naujiena iš Katepal!!! Visiškai nauja unikali čerpelių forma, kurios neturi nei vienas gamintojas!!! išskirtinės spalvos, išskirtinis dizainas išskirtiniam skoniui. Čerpelės puikiai atspindi viduramžių pilių atmosferą, kuomet stogai buvo dengiami natūraliomis lygiomis čerpėmis. Dėl unikalaus spalvų žaismo čerpelės labai tinka prabangiems namams ar išskirtiniams projektams. Namas, padengtas Katepal Ambient čerpelėmis iš karto traukia akį.Dėl kainų kreiptis į vadybininką mob. +3706 06 82448 arba el.paštu pardavimai@stogupartneris.lt


Viso pristatymas: Nemokama

KATEPAL Mansion bituminės čerpelės (pok. 1,6m2)

Pirmą kartą rinkoje!!! Unikalios Katepal Mansion laminuotos bituminės čerpelės, kurių pagrindas – SBS modifikuotas bitumas.

Unikalus kompanijos Katepal sukurtas produktas – laminuotos bituminės čerpelės Mansion yra išskirtinis produktas stogų rinkoje. Čerpelių vidinėje pusėje yra savaime limpantis kraštas. Dėl šios priežasties čerpelės yra ypatingai atsparios drėgmei  ir ilgaamžės.  Naujoviškos Katepal Mansion laminuotos čerpelės  iš SBS modifikuoto bitumo ne tik suteikia ypatingai gražų erdvinį efektą, tačiau ir pasižymi geriausiomis savybėmis.


Dėl kainų kreiptis į vadybininką mob. +3706 06 82448 arba el.paštu pardavimai@stogupartneris.lt


Viso pristatymas: Nemokama

KATEPAL 3T bituminės čerpelės (pok. 2,4m2)

Kompanijos Katepal produktų asortimentą 2016 metais papildė 3T čerpelės . Šios tiesių linijų ir klasikinės čerpės formos čerpelės daugelyje šalių yra pačios populiariausios. Ir pagaiua kompanija Katepal jas gali pasiūlyti! 3T bituminių čerpelių savybės ypatingos – kaip ir visų kompanijos Katepal gaminių – jas lengva montuoti, jos ilgaamžės ir praktiškos.Dėl kainų kreiptis į vadybininką mob. +3706 06 82448 arba el.paštu pardavimai@stogupartneris.lt


Viso pristatymas: Nemokama

Katepal ROCKY bituminės čerpelės (pok. 3m2)

Nauja SuperRocky čerpelių geometrinė forma puikiai dera su matinėmis mineralinio pabarsto spalvomis ir suteikia Jūsų stogui naujumo ir gyvybingumo. Be to, Jums patiks montavimo paprastumas. Kad ir koks yra Jūsų namo stilius, kad ir kokioj aplinkoj jis statomas, SuperRocky bituminės čerpelės neabejotinai papildo ir patobulina jo išvaizdą.


Dėl kainų kreiptis į vadybininką mob. +3706 06 82448 arba el.paštu pardavimai@stogupartneris.lt

Viso pristatymas: Nemokama