Stogo pakalimai

Stogo pakalimai, tai kompleksinis sprendimas, kuris leidžia ne tik greitai užbaigti stogą, bet ir užtikrina estetinį vaizdą. Dažniausiai pakalimamui naudojamos medžiagos yra plienas, PVC, fibrocementas arba medieną. Kad efektyviai pašalinti susikaupusią drėgmę iš stogo konstrukcijos pakalimas yra tinkamiausią vietą oro patekimui, todėl jis butinai turi būti su tarpeliais, tam orui patekti, nepriklausomai nuo to kokia yra naudojama medžiaga, plienas, PVC, medis ar kiti.

Subkategorijos

Plieniniai pakalimai
Plieniniai pakalimai

Stogo pakalimai

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

RUUKKI stogo pakalimas Soffit


Ruukki pakalimai Soffit, lentelių imitacijos, plieniniai, ventiliuojami stogo pakalimų profiliai itin ilgai išlaiko gerą estetinį vaizdą, nesibanguoja. "Ruukki 30" arba "Ruukki 30 Plus" kokybės klasės, pasirenkamas matinis ar lygus polimerinis padengimas ilgiau neblunka. 
"Ruukki Soffit" stogo pakalimų profilių montavimas ypač lengvas ir greitas, profiliai užsakomi pagal konkrečius Jūsų namo pakalimų matmenis. Kiekvieną lakštą sudaro trys bangos ("lentelės"), lakšto naudingas plotis 315 mm.  Nerūdijančio plieno sraigtai pasislepia dedant sekantį lakštą, sujungimams ir kraštams siūlomi estetiški spec. lankstiniai. 
Per stogo ventiliacijos funkcionalumą užtikrinančius, kas trečioje "lentelėje" perforuotus tarpelius nepralenda širšės, laukinės bitės ar kt. vabzdžiai, tad stogas bus saugesnis ir gražesnis.Dėl kainų kreiptis į vadybininką mob. +3706 06 82448 arba el.paštu pardavimai@stogupartneris.lt

Viso pristatymas: Nemokama