Stogo dangos

Plieninės stogo dangos - „Ruukki“ plieniniai stogai saugo namus jau daugiau nei 50 metų. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo namui, nesvarbu, ar jis modernus, klasikinis, tradicinis.

Čerpės - Monier turi tinkamas čerpes jūsų stogui. Čia rasite išskirtines čerpes klasikinei architektūrai ir nebrangias čerpes šiuolaikiniams namams, tiek tradicinius, tiek pažangius produktus ir sprendimus. 

Bituminė danga - Katepal yra šiuolaikinės bituminės membranos ir čerpės, pasižyminčios nesudėtingu montavimu, puikia išvaizda ir ilgalaikiu patvarumu.

Heritage čerpės - išskirtinės išvaizdos, rankomis pagal senąsias tradicijas gamintos čerpės, diegiamos užmūritoje krosnyje, atkuria istorinį autentiškumą ir suteikia stogui išskirtinumo. 

Šiferis - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, turintys tokį patį plotį ir tokios pat formos bangas, kaip asbestinis šiferis. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos.
visos stogo dangos, plieninės dangos, rankų darbo čerpės, šiferis.

Stogo dangos

Kategorijos

 • Plieninės stogo dangos
  Plieninės stogo dangos- puikus pasirinkimas norientiems ilgaamžio kokybiško stogo, tai lengva, patvari, greitai montuojama ir estetiška danga.
 • Bituminės čerpelės
  <span>lgaamžiškumas yra viena iš priežasčių moderniam statytojui pasirinkti bitumines čerpeles. Prie ilgaamžiškumo pridėkime puikią naujųjų bituminių čerpelių išvaizdą, montavimo ir priežiūros paprastumą, protingą kainą – ir sprendimą priimti nebus sunku!!!</span>
 • Šiferis
  <div>Šių gali atkartoti senoviškos sovietinės dangos estetinėms savybes, bei būti modernus. Skirtingi gamintojai siūlo plačius asortimentus įvairių spalvų bei skirtingo banguotumo šiferio. Paprastai tokio šiferio kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra betonas. Montuoti šiferio dangą yra ganėtinai paprasta, o dabartinėmis technologijomis sukurta danga yra atspari aplinkos poveikiui, ilgai išlaikanti savo technines funkcijas ir estetines savybes.</div> <div> </div>
 • Čerpės
  Čerpinė stogo danga, suteiks jūsų namui solidumo ir tvirtumo įspūdį. Platus čerpių pasirinkimas leis rasti kiekvieno skoniui priimtiną išvaizdą, nuo tradicinių ir istorinių rankomis gamintų iki šiuolaikinio, modernaus dizaino čerpių.

Prekes prašome pasirinkti iš kategorijų, esančių viršuje

Arba įveskite prekės pavadinimą paieškos laukelyje