Stogo dangos

Plieninės stogo dangos - „Ruukki“ plieniniai stogai saugo namus jau daugiau nei 50 metų. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo namui, nesvarbu, ar jis modernus, klasikinis, tradicinis.

Čerpės - Monier turi tinkamas čerpes jūsų stogui. Čia rasite išskirtines čerpes klasikinei architektūrai ir nebrangias čerpes šiuolaikiniams namams, tiek tradicinius, tiek pažangius produktus ir sprendimus. 

Bituminė danga - Katepal yra šiuolaikinės bituminės membranos ir čerpės, pasižyminčios nesudėtingu montavimu, puikia išvaizda ir ilgalaikiu patvarumu.

Heritage čerpės - išskirtinės išvaizdos, rankomis pagal senąsias tradicijas gamintos čerpės, diegiamos užmūritoje krosnyje, atkuria istorinį autentiškumą ir suteikia stogui išskirtinumo. 

Šiferis - tai tradicinio profilio banguoti lakštai, turintys tokį patį plotį ir tokios pat formos bangas, kaip asbestinis šiferis. Šie lakštai namui suteikia klasikinį vaizdą, todėl jūsų sodyba ar namas visuomet atrodys tvarkinga ir deranti prie supančios aplinkos.
visos stogo dangos, plieninės dangos, rankų darbo čerpės, šiferis.

Subkategorijos

Plieninės stogo dangos
Plieninės stogo dangos
Bituminės čerpelės
Bituminės čerpelės
Čerpės
Čerpės

Stogo dangos

Prekes prašome pasirinkti iš kategorijų, esančių viršuje

įveskite prekės pavadinimą paieškos laukelyje