Lietvamzdžiai

Lietaus nuvedimo sistema, neatskiriama stogo dalis, kokybiška ir gerai parinkta sistema užtikrina pilna vandens nubėgimą nuo stogo.

Plieninė sistema yra populiari dėl savo išvaizdos viso statinio fone. Pavyzdžiui, stogą uždengus su glazūruotomis čerpėmis, dauguma renkasi plieninę sistemą dėl savo blizgesio ir padengimo struktūros, ko neturi plastikinės detalės. Sistemos ilgaamžiškumas tik dalinai priklauso nuo medžiagos tipo. Svarbiausia, kad būtų pasirinkta kokybiška, patikimo gamintojo produkcija.


Plastikinę sistemą montuoti yra pakankamai paprasta – kažkas panašaus į konstruktorių, kur detalės viena su kita sudedamos. O jeigu ir padaromas kažkoks darbo brokas montavimo metu, tai greitai su minimaliomis pastangomis galima ištaisyti. Plieninės sistemos montavimas yra gerokai sudėtingesnis procesas. Visų pirma, montavimo metu reikia saugoti detales su menkiausių pažeidimų (įbrėžimų), nes ilgainiui eksploatuojant gali pradėti rūdyti tose vietose. Kitas dalykas, pasunkinantis montavimą yra tai, kad reikia turėti ne tik specialių įrankių (metalo žirkles, kniediklius, lenkimo įrankį), bet ir pats montavimas reikalauja preciziškumo. Kadangi klaidingai sumontavus, pataisyti be papildomų detalių gali ir nepavykti.

Lietvamzdžiai

Kategorijos

 • Plieniniai lietvamzdžiai
  Tvirta, lengvai montuojama, atspari UV spinduliams ir korozijai, plieninė lietaus nuvedimo sistema pasižymi sandarūmu, ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe.
 • Plastikiniai lietvamzdžiai
  <p><span>Plastikinės sistemos neblunka, neyra nuo UV spindulių. Be to PVC yra atsparus druskų keliamai korozijai, todėl ypač tinka pajūrio zonoje esantiems statiniams. Net ir įbrėžus plastikinį lataką, lietvamzdį ar kitą detalę, nebus prarastas estetinis grožis, kadangi detalės yra gaminamos iš spalvoto plastiko, o nėra dažomos. </span>Plastikinė latakų sistema yra viena iš moderniausių produktų šioje rinkos kategorijoje. Sistema gaminama iš aukštos kokybės polivinilo chlorido, kuriam būdingas didelis patvarumas, mechaninis stiprumas ir atsparumas korozijai ir UV spinduliams, ilgai išlaiko pradinę spalvą ir estetinę išvaizdą. Polivinilchloridas yra ekologiška ir draugiška medžiaga aplinkai.</p>

Rasta 5 prekės(-ių).

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Ruukki lietvamzdžiai

RUUKKI lietvamzdžiai 125/90

 • Tik internetu
 • Sumažinta kaina
Ruukki lietvamzdžiai 150mm

RUUKKI lietvamzdžiai 150/100

 • Tik internetu
 • Sumažinta kaina
Struga LIETVAMZDŽIAI 150/100

Struga LIETVAMZDŽIAI 150/100

 • Tik internetu
 • Sumažinta kaina
Struga LIETVAMZDŽIAI 125/90

Struga LIETVAMZDŽIAI 125/90

 • Tik internetu
 • Sumažinta kaina