Statybinės plėvelės

Šioje kategorijoje surasite stogo, fasado, garo izoliacines ir kitas statybines plėveles, kurios padės užtikrinti pastato ir konstrukcijų hidroizoliaciją bei sandarumą, leis pašalinti drėmę ir suteiks pastatui ilgaamžiškumo. 

statybinės plėvelės

Statybinės plėvelės

Kategorijos

 • Stogo plėvelės
  <p>Difuzinės stogo plėvelės yra neatsiejama stogo sandarumo ir ilgaamžiškumo dalis. Kokybiška difūzinė plėvelė apsaugo stogo konstrukcija nuo puvimo, vandens patekimo ir garų užsilaikymo.</p>
 • Garo izoliacinės plėvelės
  <p>Garo izoliacinės plėvelės, padės apsaugoti sienų ir stogo konstukcijas nuo pūvimo ir perteklinės drėmės, pašalindamos susikaupusią drėgmę, iš patalpų, konstukcijos ar pačių konstrukcinių medžiagų. </p>
 • Vėjo izoliacinės (fasadinės) plėvelės
  Vėjo izoliacinės plėvelės apsaugo sienų konstrukciją, šiltinimo sluoksnį nuo drėgmės, suteikia papildomą šilumos izoliaciją, apsaugo nuo vėjo.
 • Aktyvios garo izoliacinės plėvelės
  Aktyvios garo izoliacinės plėvelės, suteikia geriausią apsaugą pastato konstrukcijoms, nuo perteklinės drėgmės, apsaugo konstukcijas nuo pūvimo.
 • Stogo plėvelės mažo nuolydžio stogams
  Statant pastatus, kurių stogo nuolydis yra labai mažas reikalinga pipildomą apsauga nuo vandens pratekėjimo, norint užtikrinti pastato sandarumą ir atsparumą sudėtingomis oro salygomis, susikaupiant didesiaim sniego kiekiui žiemą, ar vasarą po stogo danga kaupiantis kondensatui.

Prekes prašome pasirinkti iš kategorijų, esančių viršuje

Arba įveskite prekės pavadinimą paieškos laukelyje