Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Filtruoti pagal

BRATEX čerpės imitacijos stogo dangos

Metalinės stogo dangos plokštės turi estetines formas, kurios labai panašios į klasikines keramines stogo čerpes, išlaiko tas pačias funkcines savybes ir mažiau kainuoja.

Toliau pateikiame keturis visiškai skirtingus, itin estetiškus, su aukšto lygio funkcinėmis savybėmis profilių tipus labai patraukliomis kainomis.

BRATEX čerpės imitacijos stogo dangos

Subkategorijos

BRATEX čerpės imitacijos stogo dangos

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

BRATEX Vello

Skardinės stogo dangos plokštės „Vello“  – tai nauja klasikinių stogo dangos plokščių versija. Gaminys yra betoninių stogo...

BRATEX Platino

Tradicinių formų stogo dangos plokštės  „PLATINO“  yra skirtos klientams, kurie vertina klasikinį stilių. Šis sprendimas yra...

BRATEX Allano

Skardinės stogo dangos plokštės  „Allano“  skirtos klientams, kurie vertina stilių ir lengvumą. Dėl kainų kreiptis į...

BRATEX Centro

Bratex "Centro" Tai technologinis tiltas tarp įprastinių pjaustomų ir modulinių pastovaus ilgio skardinių čerpių. Gaminant...

BRATEX Vello

Skardinės stogo dangos plokštės „Vello“  – tai nauja klasikinių stogo dangos plokščių versija. Gaminys yra betoninių stogo čerpių alternatyva. Tai puikus klasikinių ir modernių sprendimų derinys.

Dėl kainų kreiptis į vadybininką.

Viso pristatymas: Nemokama

BRATEX Platino

Tradicinių formų stogo dangos plokštės „PLATINO“ yra skirtos klientams, kurie vertina klasikinį stilių. Šis sprendimas yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir populiariausių rinkoje parduodamų stogo dangos plokščių.


Dėl kainų kreiptis į vadybininką.

Viso pristatymas: Nemokama

BRATEX Centro

Bratex "Centro" Tai technologinis tiltas tarp įprastinių pjaustomų ir modulinių pastovaus ilgio skardinių čerpių. Gaminant skardines čerpes „Centro“ transformuojamos išbandytos modulinių skardinių čerpių savybės ir integruojami nauji hibridinės technologijos sprendiniai. „Centro“ – pažangiausios skardinės čerpės. Gaminys neturi jokių trūkumų – patogu transportuoti, galima greitai sumontuoti, ilgas jo eksploatacijos laikas. Prekyboje yra dviejų modelių hibridinių skardinių čerpių: pasirenkamo ilgio, t. y. norimų matmenų, ir vienodo ilgio lakštų.

"Centro" yra galimybė užsakyti moduliais, matmenys

naudingas plotis 1115 mm / naudingas ilgis 700 mm 0,781 m2/

Dėl kainų kreiptis į vadybininką.

Viso pristatymas: Nemokama