Nėra prekių krepšelyje
Monier difuzinės plėvelės
Subkategorijos
Aktyvūs filtrai
MONIER DIVOROLL UNIVERSAL +2S
MONIER DIVOROLL PRO+
MONIER DIVOROLL PRO+ 2s
MONIER DIVOROLL TOP RU
Aukščiausios kokybės keturlsuoksnė difuzinė plėvelė su dviem klijuojamais kraštais. Ilgaamžė medžiaga, atspari mechaniniams pažeidimams ir medinių konstrukcijų impregnavimo medžiagų poveikiui. Naudojama apšiltintiems stogams, klojama ant ištisinio pakloto arba gegnių. Taip pat tinka neapšiltintiems stogams. Lengvai ir greitai montuojama, taip mažėja stogo įrengimo kaštai.
MONIER DIVOROLL UNIVERSAL +2S
Ketrusluoksnė armuota difuzinė plėvelė su 2 klijuojamais kraštais. Dėl armavimo tinklelio ir neslidaus paviršiaus daug lengviau ir greičiau kloti ant stogo. Tai ilgaamžis produktas, atsparus mechaniniams pažeidimams ir medinių konstrukcijų impregnavimo medžiagų poveikiui. Ši plėvelė dažniausiai naudojama apšiltintiems stogams, klojant ją ant ištisinio pakloto arba gegnių, tačiau tinka ir neapšiltintų stogų sprendimams.
MONIER DIVOROLL PRO+
Vokietijoje pagal moderniausią technologiją gaminama trisluoksnė plėvelė Divoroll PRO+, kurios sluoksniai tarpusavyje suklijuojami specialių klijų pagalba, kas suteikia jai gerą tamprumą ir atsparumą plėšimui.
Ji puikiai tiks ir naujiems, ir renovojamiems stogams, visų tipų stogo dangoms (čerpėms, beasbestiniam šiferiui, skardai ir t.t.). Tai pat gali būti naudojama kaip sienų vėjo izoliacija.
MONIER DIVOROLL PRO+ 2s
Trisluoksnė difuzinė plėvelė su 2 klijuojamais kraštais. Atspari mechaniniams pažeidimams ir medinių konstrukcijų impregnavimo medžiagų poveikiui. Naudojama apšiltintiems stogams, klojama ant gegnių. Taip pat tinka neapšiltintiems stogams. Lengvai ir greitai montuojama, taip mažėja stogo įrengimo kaštai. Galima naudoti kaip sienų vėjo izoliaciją.