Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Pastatų sandarinimas

Nuo 2018 m. sausio 1 d. pastatų energinio naudingumo klasė turės būti ne žemesnė kaip A+. Reikalavimas taikomas naujai statomiems pastatams. Visgi A+ klasės reikalavimai neturėtų gąsdinti. Tinkamai sumontuoti pastato sandarinimo ir šiltinimo produktai leis sutaupyti energijos ir sumažins šildymo išlaidas.

lipnios juostos, sandarinimo medžiagos, plėvelės, proclima

Subkategorijos

PRO CLIMA langų sandarinimo priemonės
PRO CLIMA langų sandarinimo priemonės
EUROVENT sandarinimo produktai
EUROVENT sandarinimo produktai
PRO CLIMA sandarinimo priemonės
PRO CLIMA sandarinimo priemonės
Corotop sandarinimo produktai
Corotop sandarinimo produktai
TYVEK sandarinimo priemonės
TYVEK sandarinimo priemonės

Pastatų sandarinimas

Rasta 58 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 58 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

UNISAN universali juosta

Universali vienpusė juosta, sustiprinta PE su poliesterio pluoštu ir specialiais klijais kurių pagrindas yra akrilo dispersija. Plačiai naudojama statybose, ypač plėvelių ir stogo membranų, pagamintų iš plastiko, ir jų susiejimo su medžio ar metalo elementais. Taip pat naudojama klijuojant kitus statybinius produktus, pagamintus iš plastiko.

14,00 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

HYDRAL vidaus juosta

Vienpusė montavimo juosta, pagaminti iš vandeniui atsparaus popieriaus ir specialių klijų, kurių pagrindas yra akrilo dispersija, be tirpiklių ir be chloro. Gali būti naudojama patalpų remonto darbams. Tinka garų izoliacinėms plėvelėms, plastiko plėvelėms, taip pat medienos plokščių sandarinimui, G-K ir gipso plokštės.

19,00 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Proclima tescon vana universali juosta Proclima tescon vana universali juosta
 • -5%
 • Sumažinta kaina

PRO CLIMA TESCON VANA UNIVERSALI JUOSTA

Universali lipni juosta tinkanti įvairiam naudojimui. Tescon VANA yra labai atspari drėgmei ir tinka naudoti klijavimui išorėje, kur statybų metu konstrukcijos nėra apsaugotos nuo nepalankaus oro poveikio.

-3
25,52 EUR 26,86 EUR
Nuo 25,52 EUR iki 144,49 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

proclima tescon vana nr1 lipni juosta proclima tescon vana nr1 lipni juosta
 • -5%
 • Sumažinta kaina

PRO CLIMA TESCON NR1 tąsi juosta

Universali tąsi lipni juosta tinkanti įvairiam naudojimui. Tescon nr 1 yra labai atspari drėgmei ir tinka naudoti klijavimui išorėje, kur statybų metu konstrukcijos nėra apsaugotos nuo nepalankaus oro poveikio. Dėl didelės juostos tąsumo galima ją naudoti jungčių su išsikišusiomis konstrukcijomis pvz: stoglangiais, vamzdžiais sandarinimui tiek viduje tiek išorėje.

-7
25,52 EUR 26,86 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

pro clima contega pv juosta jungtims prei tinko pro clima contega pv juosta jungtims prei tinko
 • -5%
 • Sumažinta kaina

PRO CLIMA CONTEGA PV JUOSTA JUNGTIMS PRIE TINKO

Juosta jungtims prie tinko su armavimo tinkleliu. Integruotos lipnios juostelės pagalba garo izoliacijos plėvelė suklijuojama su hermetišku CONTEGA PV flizelinu, kita flizelino dalis iš abiejų pusių aptinkuojama, todėl jungtis tampa hermetiška. Gipsinis tinkas puikiai laikosi ant flizelino. Dirbant su kalkiniu ar cementiniu tinku - sukibimo sutvirtinimui naudoti armavimo mišinį.

37,07 EUR 39,02 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

proclima roflex 20 tarpinė kabelių izoliacijai
 • -5%
 • Sumažinta kaina

PRO CLIMA Roflex 20, tarpinė kabeliams Ø 15-30 mm

Sandarinimo tarpinė hermetiškoms jungtims su kabeliais bei vienu 15-30 mm vamzdžiu. Sandarinimo tarpinės pagamintos iš stiprios ir labai lanksčios EPDM ir UNI TAPE medžiagos. Sandarinimo tarpinė paprastai, sparčiai ir patvariai sandarina.

Minimalus parduodamas kiekis 15 vnt.

-45
2,97 EUR 3,12 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

proclima kaflex duo tarpinė kabeliams proclima kaflex duo tarpinė kabeliams
 • -5%
 • Sumažinta kaina

KAFLEX DUO, tarpinė kabeliams Ø 6-12 mm

Dviejų kabelių sandarinimo tarpinė hermetiškoms jungtims 6-12 mm kabeliu. Jokių raukšlių ir išsikišimų, greitas montavimas. Kabelius bei vamzdžius vėliau galima traukinėti, nepažeidžiant hermetiškos izoliacijos. Sandarinimo tarpinės pagamintos iš stiprios ir labai lanksčios EPDM su UNI TAPE medžiagos, todėl idealiai tinka greitam ir patvariam kabelių sandarinimui. Taip pat gali būti naudojamas lauke.

-31
3,38 EUR 3,56 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

proclima kaflex multi sandarinimo tarpinė
 • -5%
 • Sumažinta kaina

PRO CLIMA KAFLEX MULTI sandarininmo tarpinė 16 vnt., Ø 6 - 12 mm (2vnt.)

Viso 16 jungčių 6-12mm kabeliams. Pakuotėje yra šablonas ir įrankis kiaurymėms daryti Jokių raukšlių ir išsikišimų, greitas montavimas. Kabelius bei vamzdžius vėliau galima traukinėti, nepažeidžiant hermetiškos izoliacijos. Sandarinimo tarpinės pagamintos iš stiprios ir labai lanksčios EPDM medžiagos. Sandarinimo tarpinė paprastai , sparčiai ir patvariai sandarina iki 16 kabelių.

Minimalus parduodamas kiekis 10 vnt.

-8
93,11 EUR 98,01 EUR

Viso pristatymas: Nemokama