pro clima contega pv juosta jungtims prei tinko
  • pro clima pv contega lipni juosta
  • pro clima contega pv juosta jungtims prei tinko
  • pro clima pv contega juostos naudojimas

PRO CLIMA CONTEGA PV JUOSTA JUNGTIMS PRIE TINKO

45,56 EUR
38,72 EUR Sutaupote 15%
Su mokesčiais

Juosta jungtims prie tinko su armavimo tinkleliu. Integruotos lipnios juostelės pagalba garo izoliacijos plėvelė suklijuojama su hermetišku CONTEGA PV flizelinu, kita flizelino dalis iš abiejų pusių aptinkuojama, todėl jungtis tampa hermetiška. Gipsinis tinkas puikiai laikosi ant flizelino. Dirbant su kalkiniu ar cementiniu tinku - sukibimo sutvirtinimui naudoti armavimo mišinį.

Kiekis
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

NAUDOJIMAS:

Medžiagos: 

Pro clima CONTEGA PV naudojama patvarioms ir hermetiškoms jungtims tarp garo ir oro izoliacijos plėvelių, pvz. pro clima DB+ ir INTELLO arba PE, PA, PP bei aliuminio plėvelių ir besiribojančių konstrukcijų, kurios po plėvelių montavimo bus tinkuojamos.

Paviršiai:

Plytų mūras, kalkingojo smiltainio mūras, akytbetonis, betonas bei kiti paviršiai, kurie po garo ir oro izoliacijos plėvelių montavimo bus užtinkuoti.

Naudojimas:

Pro clima CONTEGA PV priklijuoti prie mūro su ORKON F arba pritvirtinti vinukais. Esant minkštiems paviršiams (pvz.akytbetonis) jie gali būti kalami į blokelius, o kietų paviršių atveju – į tarpus tarp plytų. Juosta turi priglusti prie mūro, kad tarp jos ir mūro nebūtų tarpų. Juostos tvirtinimas prie mūro turi būti atliekamas viršutinėje juostos dalyje. Gipsinis tinkas puikiai laikosi ant flizelino. Dirbant su kalkiniu ar cementiniu tinku reikia sukibimo sutvirtinimui naudoti armavimo mišinį. Po to kai CONTEGA PV flizelinas pritvirtintas prie mūro, prie lipnios juostos priklijuojama garo izoliacinė plėvelė. Plėvelės nejtempti. Flizelinas ir armavimo tinklelis įtinkuojami.

10124

Charakteristikos

Savybės
Izoliuoja garą, paprastai užtinkuojamas, garantuoja patvarias ir germetiškas jungtis.
Plotis
200 mm
Ilgis
15 m
Vandens garų laidumo savybės (sd)
Sd 2.3 m
Minimali darbo temperatūra
-10 °C
Klijų rūšis
Specialūs akrilato klijai
Pristatymo terminas 2-12 d.d priklausomai nuo prekės matmenų ir savybių. Dėl atsiėmimo adresu Žirmūnų g. 139A Vilnius, kreiptis į vadybininką.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: