Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Filtruoti pagal

Rothoblaas vėjo izoliacinės plėvelės

Rothoblaas yra daugianacionalinė Italijos įmonė, kurios šaknys yra Alpių regione; pirmaujanti aukštųjų technologijų sprendimų kūrėja ir tiekėja visiems statybų sektoriuje dirbantiems asmenims.Visada ieškant sprendimų, kaip pagerinti sektorių, šiandien Rothoblaas yra viena iš pirmaujančių įmonių visame pasaulyje, kurianti produktus ir paslaugas,ir toliau eksportuoja praktinę patirtį iš Italijos Alpių širdyje pasauliui.
Rothoblaas vėje izoliacinės plėvelės

Subkategorijos

Rothoblaas vėjo izoliacinės plėvelės

Aktyvūs filtrai

Rothoblaas Traspir FELT UV...
  • -15%
  • Sumažinta kaina

Rothoblaas Traspir FELT UV 210 lipniais kraštais MONOLITINĖ

Rothoblaas Traspir FELT UV 210 TT fasadinė plėvelė tinka atviriems ir uždariems fasadams. Dažniausiai naudojama atviriems fasadams su tarpeliais iki 30 mm. Tai yra monolitinė ( ilgaamžė ) plėvelė kurios apsauginiai sluoksniai puikiai apsaugo nuo besikeičiančių oro salygų ( šaltos žiemos , karštos vasaros )  o per viduri esantis aktyvus sluoksnis puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos. Suteikiama ilgaamžiškumo garantija net iki 70 metų.
250,00 EUR 294,11 EUR

Viso pristatymas: Nemokama