Filtruoti pagal

Rothoblaas vėjo izoliacinės plėvelės

Rothoblaas yra daugianacionalinė Italijos įmonė, kurios šaknys yra Alpių regione; pirmaujanti aukštųjų technologijų sprendimų kūrėja ir tiekėja visiems statybų sektoriuje dirbantiems asmenims.Visada ieškant sprendimų, kaip pagerinti sektorių, šiandien Rothoblaas yra viena iš pirmaujančių įmonių visame pasaulyje, kurianti produktus ir paslaugas,ir toliau eksportuoja praktinę patirtį iš Italijos Alpių širdyje pasauliui.
Rothoblaas vėje izoliacinės plėvelės

Subkategorijos

Rothoblaas vėjo izoliacinės plėvelės

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Holz Technic Traspir FELT...
  • -15%
  • Sumažinta kaina

Holz Technic Traspir FELT UV 210 Vėjo plėvelė MONOLITINĖ

Holz Technic Traspir FELT UV 210 fasadinė plėvelė tinka atviriems ir uždariems fasadams. Dažniausiai naudojama atviriems fasadams su tarpeliais iki 30 mm. Tai yra monolitinė ( ilgaamžė ) plėvelė kurios apsauginiai sluoksniai puikiai apsaugo nuo besikeičiančių oro salygų ( šaltos žiemos , karštos vasaros )  o per viduri esantis aktyvus sluoksnis puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos.
-1
219,90 EUR 258,71 EUR

Viso pristatymas: Nemokama

Holz Technic Traspir FELT...
  • -15%
  • Sumažinta kaina

Holz Technic Traspir FELT UV 210 Vėjo plėvelė MONOLITINĖ lipnūs kraštai

Holz Technic Traspir FELT UV 210 TT fasadinė plėvelė tinka atviriems ir uždariems fasadams. Dažniausiai naudojama atviriems fasadams su tarpeliais iki 30 mm. Tai yra monolitinė ( ilgaamžė ) plėvelė kurios apsauginiai sluoksniai puikiai apsaugo nuo besikeičiančių oro salygų ( šaltos žiemos , karštos vasaros )  o per viduri esantis aktyvus sluoksnis puikiai išgarina perteklinę drėgmę iš konstrukcijos.
289,99 EUR 341,17 EUR

Viso pristatymas: Nemokama