Užpildykite formą arba skambinkite numeriu +37060682448

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Nepavyko išsiųsti žinutės...

stogo danga
  • plienine stogo danga
  • plienine stogo danga
  • stogo danga
  • ranila
  • stogo kaina
  • stogu dangos
  • Skardnis stogas

RUUKKI FINNERA

stogo dangos spalvos
Modulinė čerpinė stogo danga Finnera parduodama nedideliais, paruoštais montavimui lakštais. Šios konstrukcijos stogas bus ne tik gražus, bet ir labai patvarus bei praktiškas. Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos atsparumą įvairiomis oro sąlygomis, tokią dangą sumontavus nesimato jokių siūlių, tad stogas atrodys vientisas.Dėl kainų kreiptis į vadybininką mob. +3706 06 82448 arba el.paštu pardavimai@stogupartneris.lt

Užklausti Dėl Prekės
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

Ruukki yra vienintelė kompanija, kuri valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą tvirtą plieną S280GD, padengtą ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų, pvz. Cr6.

Nedideliais lakštais gaminamas profilis Finnera® buvo pristatytas dar 2010 m. Metams bėgant rinkoje atsirado šio profilio kopijų, neturinčių patentuoto priekinio krašto užlenkimo (FEB Forma) ir kokybe bei ilgaamžiškumu atsiliekančių nuo originalaus Finnera, būkite atsargūs! Visuomet reikalaukite kokybę pagrindžiančio dokumento, garantinės knygelės.

Ruukki FEB Forma® lakštas apačioje pagal bangas yra užlenktas į vidinę pusę, tad užsibaigia ne tiesia linija, o išraiškingomis bangomis, padidėja stogo ilgaamžiškumas, stogo danga atrodo gerokai storesnė, yra tvirtesnė ir saugesnė.

Ruukki lietaus nuvedimo sistema gaminama iš tvirtos, 0,6 mm skardos, iš vidaus ir išorės padengta atspariausia atmosferos poveikiui danga. Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją (dangą, lietaus nuvedimo sistemą, stogo saugos elementus) užtikrinamas stogo sandarumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


TS52-330-1140

Charakteristikos

Kokybės klasė
RUUKKI 40
Profilio aukštis
52 mm
Bangos ilgis
330 mm
Naudingas plotis
1140 mm
Bendras plotis
1190 mm
Maksimalus ilgis
725 mm
Minimalus ilgis
725 mm
Minimalus nuolydis
14°
Rekomenduojamas atstumas tarp grebėstų
330 mm
Prekių pristatymas iki 5 d.d. pristatymo kaina 50 eur. Vilniaus r.

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: