Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

ruukki kraigo vedinimo juosta
  • ruukki kraigo vedinimo juosta

Kraigo juosta RUUKKI ROLL SUPER

14,58 EUR
12,39 EUR Sutaupote 15%

(2,31 EUR m)

12,39 EUR
Su mokesčiais

ROLL SUPER - tai dvisluoksnė ventiliacinė juosta skirta horizontaliems kraigams bei kraigams su nuolydžiu. Pagaminta iš profiliuoto aliuminio, polipropileno medžiagos, sustiprintos polipropileno plaušo sluoksniu ir savaime prilimpančios butilo juostos. Papildomas profiliuoto aliuminio ir polipropileno pluošto sutvirtinimas yra atliktas specialiu siūlu, kas padidina gaminio tvirtumą.

Privalumai:
didelis ventiliavimo plotas 
atspari UV spindulių poveikiui
tvirtas dvisluoksnis audinys

Plotis mm
PASIRINKITE SPALVĄ
Kiekis
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

ROLL SUPER – tai dvisluoksnė ventiliavimo juosta, skirta horizontaliems kraigams bei kraigams su nuolydžiu. Apsaugo stogo šlaitą nuo sniego spaudimo kraigo apačioje, o taip pat lietaus, drėgmės, dulkių ir purvo, o taip pat sukuria ventiliaciją iš šilumos izoliacijos pusių. Ji praktiškai tinka visų tipų stogų dangoms, t.y. keraminėm ir betoninėm čerpėm, šiferiui, po skardiniais stogais.

sand_kraig_ruukkirollsuper

Charakteristikos

Ilgis
5 m
Prekių pristatymas iki 3 d.d. pristatymo kaina 10Eur. Prekes galite atsiimti nemokai, Ruukki Lietuva sandeliuose, adresu: Pramonės g. 16, Vaidotai

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: