Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume, jog turėtumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, tai reikš Jūsų sutikimą.

Užpildykite formą arba skambinkite numeriu +37060682448

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta

Nepavyko išsiųsti žinutės...

Eurovent fassade vėjo izoliacinė plėvelė
  • Eurovent fassade vėjo izoliacinė plėvelė

Eurovent Fassade

290,40 EUR
232,32 EUR Sutaupote 20%
Su mokesčiais

FASSADE - tai viensluoksnė vėjo izoliacijos plėvelė, pasižyminti aukštu garo praleidžiamumu. Susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audeklo. Ji gaminama su dviem lipniomis juostomis kraštuose, kurios užtikrina visišką sandarumą ir patikimumą – žymėjimas SK2.

Privalumai:

Pasižymi aukštu garų praleidžiamumu

Vėjo izoliacinė

Atspari UV spindulių poveikiui

Greitas ir paprastas montavimas

  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje

Naudojama stogo foliFASSADE naudojamas kaip sienų izoliacija nuo vėjo, lietaus ir drėgmės ventiliuojamose ir neventiliuojamose fasadų sistemose, taip pat su atviromis angomis iki 50 mm. Ypač naudinga karkasinių namų statyboje, rąstinių namų, saidingo (apkalos) būdu pastatytų fasadų, gyvenamųjų namų konstrukcijų ir gamybinių patalpų statybose. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas.jų ir plėvelių, garo izoliacijos plėvelių, statybinių plėvelių, pagamintų popieriaus, aliuminio ir kitų dirbtinių medžiagų pagrindu garo izoliacijos, plėvelių klijavimui bei sujungimui. Idealiai iš išorinės pusės suklijuoja stogo plėvelių ir plėvelių užleidimus, užtikrindama jų atsparumą vėjui, vandeniui ir drėgmei. Nepakeičiama naudojant išorėje bet kokios rūšies garo izoliacijos medžiagų klijavimui, užtikrinant jų hermetiškumą vandens garams, iš vidaus besiskverbiantiems palėpės bei sienų link. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. DUO juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui.

plev_vejoizol_eurov_02

Charakteristikos

Plėvelės rūšis
Mikroporinė plėvelė
Plotis
1,5 m
Paviršiaus masė
210g/m2
Ilgis
50 m
Atsparumas UV spinduliams
iki 12 mėn.
Kiekis rulone
75 m2
Vandens garų laidumo savybės (sd)
0,02 m
Degumo klasė
E
Lipnus kraštas
Ne
Eurovent prekes pristatome visoje Lietuvoje. Terminas 2 - 5 d.d priklausomai nuo pristatymo adreso ir pasirinktos prekės. Kai užsakymo bendra suma viršija 300 eur. Pristatymas yra nemokamas.

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: