Filtruoti pagal

VELUX Plokščio stogo langai

Velux plokščio stogo langas apšvies patalpas natūralia, jaukia, saulės šviesa.
VELUX Plokščio stogo langai

Subkategorijos

VELUX Plokščio stogo langai

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Plokščias stogo langas

VELUX langas plokščiam stogui gali pakeisti jūsų namus - suteikia galimybę pasitelkiant šviesą pakeisti ir patobulinti bet kokią erdvę.Įleisti į patalpas natūralios šviesos srautą, padidinti gryno oro kiekį ir atnaujinti interjerą. Galima rinktis varstomą arba nevarstomą modelį. Abi galima naudoti įrengiant naujus langus arba pakeičiant jau turimus gaminius.

Tai daugiau nei langas - Plokščio stogo langai gali iš esmės pakeisti kambarį. Tai greičiausias būdas pripildyti patalpas natūralia dienos šviesa, užtikrinti efektyvų vėdinimą ir suteikti erdvėms po stogu atvirumo įspūdį. Poveikis bus stulbinantis – daugiau dienos šviesos, daugiau gryno oro!

Viso pristatymas: Nemokama

El. klostuota užuolaidėlė

Dailios ir dekoratyvios klostuotos - VELUX užuolaidėlės plokščio stogo langams leidžiareguliuoti šviesos srautą, sušvelnina ryškius saulėsspindulius bei suteikia privatumo.Audinys išsklaido įeinančią saulės šviesą ir sukuriamalonią aplinką be akinančių tiesioginių spindulių.

Dekoratyvumas, šviesos srauto reguliavimas ir privatumas

Nuotolinis valdymas, maitinimas elektros energija

Viso pristatymas: Nemokama

Tamsinančios ir šilumą izoliuojančios užuolaidėlės

Išsaugo šilumą patalpoje net ir šaltą naktį bei visiškai užtamsina - VELUX energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės - tai dvigubai klostuota tamsinanti užuolaidėlė su integruota korėta aliuminio struktūra, pagerinančia izoliavimą iki 25 %. Užuolaidėlės nėra fiksuotos apačioje ar viršuje, todėl jas galima nustatyti bet kurioje padėtyje, kad užtikrintumėte užtemdymą, šviesos valdymą ir privatumą.

  •  Pilnas užtemdymas
  • Gersnė šilumos izoliacija

  • Fiksavimas bet kurioje padėtyje

Viso pristatymas: Nemokama

Plokščio stogo lango paaukštinimas

15 cm aukščio VELUX rėmo paaukštinimu ZCE galima greitai ir profesionaliai pakeisti įrenginius bei atlikti renovacijas, esant įvairioms stogų konstrukcijoms ir reikalavimams, pvz., apželdintuose arba žvyru užpiltuose stoguose.

• Tiekiamas atskirai kaip montavimo priedas.

• Lengvas montavimas.

• Bendras rėmo pagrindo aukštis – 30 cm.

Viso pristatymas: Nemokama