Filtruoti pagal

VELUX Šviesos tuneliai

Velux šviesos tunelis suteiks natūralios saulės šviesos ir jaukumo patalpose, kuriose nesitikėjote.
VELUX Šviesos tuneliai

Subkategorijos

VELUX Šviesos tuneliai

Rasta 5 prekės(-ių).

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Šviesos tunelis

Mėgaukitės besikeičiančia dienos šviesa Natūraliai kintanti dienos šviesa pagyvins jūsų namų erdves taip, kaip negali įprasta lempa. Visur, kur sumontuoti VELUX šviesos tuneliai, mėgaukitės skirtinga metų laikų ir dienos šviesa

Natūrali šviesa visur, kur yra stogas - Galite sumontuoti VELUX šviesos tunelį visur, kur tarp stogo ir lubų yra 6 m ar mažesnis atstumas: prieangiuose, virtuvėse, vonios kambariuose, miegamuosiuose, darbo kambariuose. Jus gali riboti tik fantazija!

Trumpas montavimo laikas - Nauja VELUX šviesos tunelių karta buvo perkurta nuo nulio pritaikius daugybė patobulinimų, palengvinančių montavimą ir sutrumpinančių jo laiką.

Viso pristatymas: Nemokama

Tunelio prailginimas

Standaus tunelio prailginimas ZTR - Prailginimas ZTR yra naudojamas standiems šviesos tuneliams (modeliams TWR, TLR ir TCR) pailginti, kai atstumas tarp stogo ir lubų yra didesnis nei 1,70 m. Naudojant prailginančius segmentus ZTR, tunelį galima prailginti iki 6,0 m. Prailginantys segmentai ZTR pristatomi kartu su  Flexi Loc elementais, kad būtų lengva sukabinti tunelio dalis.

Viso pristatymas: Nemokama

Šilumos izoliavimo komplektas

Izoliavimo  komplektas ZTB

VELUX sukūrė gaminį, kurį sumontavus  sumažinami šilumos nuostoliai pro tunelį.

Šilumos praradimas sumažinamas nuo 2,9 W/(m2K) iki 1,8 W/(m2K)

Minimalistinis dizainas

Lengvai sumontuojamas ant jau įrengtų šviesos tunelių

Viso pristatymas: Nemokama

LED apšvietimo komplektas

Apšvietimo rinkinys ZTL

Apšvietimo rinkinys ZTL 014L apšvies patalpas, kai lauke tamsu. Šis rinkinys komplektuojamas kartu su 4W LED šviesos lempute (atitinka 40 W kaitinamąją lemputę).

Apšvietimo rinkinys tinka tiek 25 cm, tiek 35 cm skersmens tuneliams. Energiją tausojanti LED technologija užtikrina ilgą lemputės naudojimo trukmę (apie 18 metų), o dėl specialaus dizaino ant difuzoriaus stiklo nesusidaro šešėlių.

Viso pristatymas: Nemokama