Velux šviesos tunelis
  • Velux šviesos tunelis
  • Velux šviesos tunelis kambaryje
  • Velux šviesos tunelis apšvietimas
  • Velux šviesos tunelis montavimas

Šviesos tunelis

337,00 EUR
276,34 EUR Sutaupote 18%
Nuo 276,34 EUR iki 564,98 EUR
Su mokesčiais

Mėgaukitės besikeičiančia dienos šviesa Natūraliai kintanti dienos šviesa pagyvins jūsų namų erdves taip, kaip negali įprasta lempa. Visur, kur sumontuoti VELUX šviesos tuneliai, mėgaukitės skirtinga metų laikų ir dienos šviesa

Natūrali šviesa visur, kur yra stogas - Galite sumontuoti VELUX šviesos tunelį visur, kur tarp stogo ir lubų yra 6 m ar mažesnis atstumas: prieangiuose, virtuvėse, vonios kambariuose, miegamuosiuose, darbo kambariuose. Jus gali riboti tik fantazija!

Trumpas montavimo laikas - Nauja VELUX šviesos tunelių karta buvo perkurta nuo nulio pritaikius daugybė patobulinimų, palengvinančių montavimą ir sutrumpinančių jo laiką.

Tipui
Vamzdis
Standartinis ilgis
Kiekis
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje
                                                                 
 

Įsirengus VELUX šviesos tunelį, natūrali dienos šviesa pro stogą patenka į tokias patalpas, kur nesitikėjote. Tuneliai gaminami su standžia arba lanksčia šviesos perdavimo sistema ir pasižymi inovatyviomis savybėmis. Dvisluoksnis stiklas su Edge Glow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šviesos tunelio konstrukcija komplektuojama su tarpine, ji lengvai ir greitai sumontuojama tiek į banguotą, tiek į lygią stogo dangą. Šviesos tuneliams gaminame ir šiuos papildomai užsakomus priedus: šilumos izoliacijos komplektą, prailginimus, apšvietimo komplektą bei drėgmės izoliavimo plėvelę. 

Natūraliai kintanti šviesa pagyvina jūsų namų erdves taip, kaip negali įprasta lempa. Leiskite įkvepiantiems pavasario saulės spinduliams užlieti prieš tai tamsiomis buvusias vietas arba mėgaukitės vaizdu, kai saulės šviesa atskleidžia geriausias jūsų namų puses. Galėsite stebėti ne tik saulės šviesą - pro šviesos tunelį matosi oro pokyčiai, slenkantys debesys, net mėnesiena. Jūsų kambarys taps unikalus ir pilnas gyvybės.

Šviesos_tunelis
Pristatymas 10-15 d.d. visoje Lietuvoje. Pristatymas nemokamas, jei perkama už 160 Eur. su pvm, jei už mažesnę sumą, pristatymas kainuoja 20 Eur.

Jums taip pat gali patikti

Product Options
Tipui
Vamzdis
Standartinis ilgis
  
  Kiekis:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: